Vi förstår att jordbruk är en passion för våra medlemmar och det är det även för oss.

Här kan ni få lite mer information om vilka som sitter i styrelsen i föreningen.

Styrelsen har även en mejl som når alla styrelsen@skanesmaskinstationer.se

 


Joachim Grahn
Ordförande
E-post: info@grahnsmaskintjanst.se
Tel: 0705 47 54 21

Jens berg
Vice Ordförande
E-post: roalovab@telia.com
Tel: 070-573 31 54


Börje Gustavsson
Ledamot, Intendent
E-post: ssm_ab@hotmail.com
Tel: 0708-96 35 00

Per Hartler
Ledamot, Vice intendent
E-post: p.hartler@glocalnet.net
Tel: 070-946 96 21

Tomas Andersen
Ledamot
E-post: info@bjorkerod.se
Tel: 0706-34 71 20

Sven Svensson
Ledamot
E-post: sven@svenssonsmaskinstation.se
Tel: 0708-30 86 90

Per-Olof Martinsson
Ledamot, Sekreterare
E-post: ckmartinsson@hotmail.com
Tel: 070-576 12 02


Viktor Persson
suppleant styrelsen
E-post: viktor.vallbyhannas@gmail.com
Tel: 070-5820034

Ola Sassersson
Suppleant
E-post: o.sassersson@telia.com
Tel: 070-814 87 19

Sten Segerslätt
Suppleant
E-post: rosenhallenergiab@gmail.com
Tel: 0708-243351

Thomas Nilsson
Suppleant
E-post: thomas@nmab.nu
Tel: 0708-444430

Valberedningens ordförande

Håkan Nilsson
Valberedningens Ordförande
E-post: tureholm@osterlen.tv
Tel: 0708-223209

Paul Pettersson
Revisor
E-post: tranberg@msn.com
Tel: 070-844 71 89

Jörgen Nilsson, Tureholm
Revisor
E-post: tureholm@osterlen.tv
Tel: 0410-232 09

Emma Gustavsson
Kassör
E-post: ekonomi@skanesmaskinstationer.se

Tel: 0738-034127

img_divider