Nyheter

Föreningen Skånes Maskinstationer önskar alla en riktigt Glad Midsommar! ...

View on Facebook

Passar på att önska alla en Glad Påsk!

Till alla medlemmar, glöm inte anmäla er till Jubileet den 1 Juni!
...

View on Facebook

4 months ago

Föreningen Skånes Maskinstationer

Då startar dagen! ...

View on Facebook

5 months ago

Föreningen Skånes Maskinstationer

Styrelsemöte med många konstruktiva diskussioner😀 ...

View on Facebook

Föreningen Skånes Maskinstationer önskar alla en riktigt God Jul & Gott Nytt År ...

View on Facebook

7 months ago

Föreningen Skånes Maskinstationer

StyrelseBörje Gustavsson
Ledamot, Intendent
E-post: ssm_ab@hotmail.com
Tel: 0708-96 35 00

Kjell Göran Nilsson
Ledamot
E-post: kjelle102@hotmail.com
Tel: 0706-77 05 31

Tomas Andersen
Ledamot
E-post: bjorkerods@kund.biknet.se
Tel: 0706-34 71 20

Joachim Grahn
Vice ordförande
E-post: millaojocke@live.se
Tel: 0705 47 54 21

Sven Svensson
Ordförande
E-post: sven@svenssonsmaskinstation.se
Tel: 0708-30 86 90

Jens berg
Ledamot
E-post: roalovab@telia.com
Tel: 070-573 31 54

Per Hartler
Suppleant
E-post: p.hartler@glocalnet.net
Tel: 070-946 96 21

Per-Olof Martinsson
Sekreterare
E-post: ckmartinsson@hotmail.com
Tel: 070-576 12 02

Viktor Persson
suppleant styrelsen
E-post: viktor.vallbyhannas@gmail.com
Tel: 070-5820034

Ola Sassersson
Suppleant
E-post: o.sassersson@telia.com
Tel: 070-814 87 19

Magnus Ingesson
Suppleant
E-post: magnusingesson@hotmail.com
Tel: 070- 857 09 34

Valberedning

Per-Olof Andersson
Valberedningens ordförande
E-post: a.per-olof@telia.com
Tel: 070-592 40 65

Revisorer

Paul Pettersson
Revisor
E-post: tranberg@msn.com
Tel: 070-844 71 89

Jörgen Nilsson, Tureholm
Revisor
E-post: tureholm@osterlen.tv
Tel: 0410-232 09
...

View on Facebook

8 months ago

Föreningen Skånes Maskinstationer

s omslagsfoto ...

View on Facebook

8 months ago

Föreningen Skånes Maskinstationer

Föreningen Skånes Maskinstationer ...

View on Facebook